|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Універсальна і практична чотиримісна намет трьох сезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і проста.
Особливості:
- 2 входи
- великий і зручний передній тамбур
- вентиляція
- проклеєні шви
- проста і швидка установка
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- сталеві кілочки
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Пішохідний туризм, нескладні походи, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 4+1 людини |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 210х240 см |
| Розмір в упаковці | 21х45 см |
| Додатково | Великий тамбур |
| Вага | 5.73 кг ( 4.98 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців