|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Просторий і практичний 4-х/5-ти місний намет всесезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і легка.
Особливості:
- 2 входи
- збільшений передній тамбур для спорядження
- вентиляція
- проклеєні шви
- проста і швидка установка
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, не складні походи, пішохідний туризм, велотуризм, відпочинку на природі. |
| Місткість | 4+1 |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 210х240 см |
| Розмір в упаковці | 18х53 см |
| Вага | 5,09 кг (4,66 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців