|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Terra Incognita Alfa 2 Пісочний — це легкий класичний двомісний намет трисезонного використання з тамбуром і широким входом. Ідеально підходить для туристичних прогулянок. Ефективна вентиляція, просте та швидке встановлення. Зовнішній тент створений із 185T Polyester 3000 мм. Міцна, легка поліестерова тентова тканина. Стійка до ультрафіолетового випромінювання. Має поліуретанове покриття водонепроникністю 3000 мм. Вогнетривке просочення. Шви проклеєні.
Міцний поліестеровий матеріал із плетінням Oxford, ідеальний для дна наметів, у яких немає особливих вимог до ваги. Поліуретанове покриття водонепроникністю 5000 мм забезпечує комфорт і затишок у негоду.
Стійки каркасів наметів із ламінованого фібергласу (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка неабияк збільшує тривалість терміну експлуатації, підвищує міцність і пружність. У разі пошкодження стійка розтріскується не на всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту.
| Призначення | Пийший і велотуризм, нескладні походи, кемпінг, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 2+1 |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 205х150 см |
| Розмір в пакованні | 16х45 см |
| Вага | 3,31 кг (2,71 кг без кілочок і паковання) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців