|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Простора та комфортна модель чотиримісний намет, яка використовується впродовж усього року.
Стійка конструкція чотирьох зовнішніх дуг дає змогу встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує просте та швидке збирання та розбирання всього намету.
Для більшого затишку та комфорту можна пристебнути додаткову підлогу в тамбур (входить до комплекту).
Великий і зручний передній тамбур для спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню й забезпечують ідеальну вентиляцію.
Особливості:
- 2 входи
- великий і зручний передній тамбур
- ефективна вентиляція
- проклеєні шви
- просте та швидке встановлення
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнетривке просочення зовнішнього тенту
- внутрішній намет із водовідштовхувальним просоченням
- сталеві кілочки в комплекті
- конструкція дає змогу використовувати тент без спального приміщення
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Складні походи та експедиції, пішохідний туризм, відпочинок на природі, кемпінг |
| Місткість | 4 особи |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х205 см |
| Розмір в пакованні | 22х45 |
| Додатково | Великий тамбур |
| Вага | 6.68 кг (5.69 кг без кілочок і паковання) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців