|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Практична трьохсезонний 2/3-х місний намет. Удосконалена форма каркаса максимально збільшує обсяг спального приміщення. Великі та зручні тамбура, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Проста і швидка збірка і розбирання.
Схема намету:

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Альпінізм, гірський туризм, походи, трекінг, відпочинок на природі. |
| Місткість | 2+1 |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х150 см |
| Вага | 3,39 кг (3,05 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців