|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Три-чотиримісний намет трисезонного призначення для пішохідного туризму, нескладних походів, відпочинку на природі, кемпінгу.
У дуже просторому передньому тамбурі з вікнами є багато місця для багажу або бівуачної кухні.
Два входи дають можливість прямого доступу в спальню й забезпечують ідеальну вентиляцію.
Швидке збирання та розбирання.
Особливості:
- вентиляція
- просте та швидке встановлення
- проклеєні шви
- 3 входи
- тамбур для зберігання речей
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнетривке просочення зовнішнього тенту
- внутрішній намет із водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Пийший і велотуризм, нескладні походи, кемпінг, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 3+1 особи |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 205х205 см |
| Розмір в пакованні | 20х45 см |
| Вага | 5.32 кг (4.5 кг без кілочок і паковання) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців