|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Двомісна всесезонний намет. Стійкий каркас. Два входи з тамбурами для речей і спорядження дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Проста, швидка збірка і розбирання.
Особливості:
- вентиляція
- проста і швидка установка
- проклеєні шви
- 2 входу
- тамбур для зберігання речей
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- силіконізований
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, походи і експедиції, трекінг, відпочинок на природі. |
| Місткість | 2+1 |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х150 см |
| Розмір в упаковці | 20х45 см |
| Вага | 4,00 кг (3,47 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців