|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Простора та комфортна модель намету, яка використовується впродовж усього року. Конструкція намету дає змогу встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує просте та швидке збирання та розбирання всього намету. Великий і зручний передній тамбур для спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальне приміщення й забезпечують ідеальну вентиляцію.
Особливості:
- вентиляція
- просте та швидке встановлення
- проклеєні шви
- 2 входи
- тамбур для зберігання речей
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнетривке просочення зовнішнього тенту
- внутрішній намет із водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, пішохідний туризм, відпочинок на природі |
| Місткість | 3+4 особи |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 205х220 см |
| Розмір в пакованні | 22х45 см |
| Вага | 4.4 кг (3.85 кг без кілочок і паковання) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців