|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Практичний 2-х місцевий намет, використовується протягом всього року. У великих тамбурах вистачить місця для спорядження і туристичної кухні. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Складається захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу і т. д. Проста і швидка збірка і розбирання.
Каркаси Fib - стійки каркасів наметів з ламінованого фібергласа (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка значно збільшує тривалість строку служби, підвищує міцність і пружність. При пошкодженні стійка розтріскується не по всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту.
Особливості:
- 2 входу
- 2 просторих тамбура
- вентиляція
- проста і швидка установка
- складається захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу і т. д.
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | походи, кемпінг, мисливство, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 2+1 людини |
| Каркас | 3 дуги Фіберглас O8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop, 4000 мм H2O |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon, 8000 мм H2O |
| Розміри внутрішнього намету | 150 х 220 х 105 см |
| Розмір в упаковці | 16 x 45 см |
| Вага | 3.60 кг (без кілочок і упаковки), 3.90 кг (повний комплект) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців