|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Висококласна сімейна п'ятимісний намет для тривалого відпочинку, трьохсезонного призначення. Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення багажу чи організації кемпінгової кухні. Конструкція дозволяє використовувати тент без спального приміщення. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.Установка намету швидка і проста.
Особливості:
- 2 входи
- великий передній тамбур дозволяє встановити кемпінговий кухню
- конструкція намету дозволяє встановлювати тент окремо без спального приміщення
- відмінна вентиляція
- проклеєні шви
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- сталеві кілочки
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Відпочинок на природі, кемпінг, полювання, рибалка |
| Місткість | 5 осіб |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 11 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х260 см |
| Розмір в упаковці | 34х60 см |
| Додатково | Великий тамбур |
| Вага | 10.16 кг |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців