|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Легкий двомісний намет, що використовується протягом всього року.
Двомісний намет з двома тамбура. У збільшеному передньому тамбурі вистачить місця для двох (трьох) рюкзаків середнього розміру. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Проста і швидка збірка і розбирання. Використовується для гірського туризму, не складних походів, пішохідного туризму, велотуризму, відпочинку на природі.
Особливості:
- 2 входу
- збільшений передній тамбур для спорядження
- вентиляція
- проклеєні шви
- проста і швидка установка
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, не складні походи, пішохідний туризм, велотуризм, відпочинку на природі. |
| Місткість | 2+1 |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х150 см |
| Розмір в упаковці | 16х45 см |
| Вага | 3,54 кг (3,06 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців