|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Надлегкий двомісний всесезонний намет. Полегшений варіант популярного намету SkyLine 2. Стійкий каркас і мала вага найбільш підходять для прихильників екстремальних подорожей. Два входи з тамбурами для речей і спорядження дають можливість прямого доступу до спальні та забезпечують ідеальну вентиляцію. Просте, швидке збирання та розбирання.
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, походи та експедиції, трекінг, відпочинок на природі. |
| Місткість | 2 |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 3000 мм SILICONE |
| Внутрішній намет | 20D/400T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 10000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 215х120 см |
| Розмір в пакованні | 15х45 см |
| Вага | 2,01 кг (1,82 кг без кілочок і паковання) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців