|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Двомісна всесезонний намет. Стійкий зовнішній каркас і мала вага найбільш підходять для любителів екстремальних подорожей. Два входи з тамбурами для речей і спорядження дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Складається захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу і т. д. Проста, швидка збірка і розбирання.
Схема намету:

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, альпінізм, трекінг. |
| Місткість | 2+1 |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 6000 мм SILICONE |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 10000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х150 см |
| Розмір в упаковці | 21х49 см |
| Вага | 3,25 кг (2,91 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців