|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Універсальний і практичний двомісний намет трьохсезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і проста.
Особливості:
- вентиляція
- проста і швидка установка
- проклеєні шви
- 2 входу
- тамбур для зберігання речей
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Пішохідний туризм, нескладні походи, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 2+1 |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 210х150 см |
| Розмір в упаковці | 18х45 см |
| Вага | 4,40 кг (3,80 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців