|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Terra Incognita Alfa 3 khaki - Це легка класична тримельний намет трисезонного використання з тамбуром і широким вхідом. Ідеально підходить для туристичних прогулянок. Ефективна вентиляція, проста і швидка. Зовнішній тент створений з 185T Polyester 3000 мм. Міцна, легка тентова тканина. Стійка до ультрафіолетового випромінювання. Має поліуретанове покриття водонепроникністю 3000мм. Вогневупірна проба. Шви проклеєні.
Прочний поліестеровий матеріал з плетенням Oxford, ідеальний для дна наметів, в яких немає особливих вимог до ваги. Поліуретанове покриття водонепроникністю 5000 мм забезпечує комфорт і затишність.
Стовпи наметів з ламінованого фібергласа (стеклопластика) покриті спеціальною плівкою, яка значно збільшує тривалість терміну служби, підвищує міцність і пружність. Пошкодження припиняється не по всій довжині, а в місці зламу. Пошкодження можна легко усунути за допомогою ремкомплекту.
ХАРАКТЕРИСТКИ
| Призначення | Пілий і велотуризм, нескладні походи, кемпінг, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Включення | 3 людини |
| Каркас | Фіберлас (стекловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішня палата | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішньої намети | 205х205 см |
| Розмір у пакунку | 16x45 см |
| Вага | 3,9 кг (3,25 кг без колишок і пакування) |
| Країна- програвач | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців