|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Універсальна і практична чотириденна палата три сезонні призначення. Великий і зручний передній тамбур, де можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два вході дають можливість прямого доступу до спальні і забезпечують ідеальну вентиляцію. Встановлення наметів швидка і проста.
Особливості:
- 2 входи
- Великий і зручний передній тамбур
- Вентиляція
- проклеєні шви
- простий і швидкий встановлення
- Буре відтяжки для додаткової стійкості
- Вогнестійка пробивання зовнішнього тента
- внутрішній намет з водовідштовхуючою проживкою.
- Сталеві колишки
Схема наметів:
ХАРАКТЕРИСТКИ
| Призначення | Пішохідний туризм, нескладні походи, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Включення | 4+1 людини |
| Каркас | Фіберлас (стекловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішня палата | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Розміри внутрішньої намети | 210 x240 см |
| Розмір у пакунку | 21x45 см |
| Додатково | Великий тамбур |
| Вага | 5.73 кг ( 4.98 кг без колишок і пакування) |
| Країна- програвач | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців