|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Надлегка двомісна всесезонний намет. Стійкий каркас і мала вага найбільш підходять для любителів екстремальних подорожей.
Місткий тамбур для речей і спорядження, задня вентиляція запобігає утворенню конденсату.
Проста, швидка збірка і розбирання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, альпінізм, трекінг. |
| Місткість | 2 |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Зовнішній тент | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 3000 мм SILICONE |
| Внутрішній намет | 20D/210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 10000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х150 см |
| Розмір в упаковці | 14х46 см |
| Вага | 1,85 кг (1,67 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців