|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Просторий і практичний тримісний намет, що використовується протягом всього року. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Складається захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу і т. д. Установка намету швидка і легка.
Особливості:
- вентиляція
- проста і швидка установка
- проклеєні шви
- 2 входу
- тамбур для зберігання речей
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Пішохідний та велотуризм, походи, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 (8.5 мм) |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 210х205 см |
| Розмір в упаковці | 18х45 см |
| Додатково | Снігова спідниця |
| Вага | 4.64 кг (4.12 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців