|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимально комфортний кемпінговий намет для сімейного відпочинку. Два роздільні 2-секційні спальні приміщення. Тамбур має два входи та в ньому можна вмістити стіл, стільці та кемпінгову кухню. Можливість входу в тамбур із двох боків і ефективна вентиляція забезпечують необхідний комфорт. Конструкція дає змогу використовувати зовнішній тент без спальних приміщень як столову, склад або базовий намет.
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Кемпінг |
| Місткість | 4 особи |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 11 мм |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Матеріал підлоги | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Додатково | Великий тамбур |
| Вага | 13.1 кг |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців