|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Простора і комфортна модель двомісного намету, використовується протягом всього року.
Стійкий каркас і мала вага найбільш підходять для любителів екстремальних подорожей. Два входи з тамбурами для речей і спорядження дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Проста, швидка збірка і розбирання.
Особливості:
- вентиляція
- проста і швидка установка
- проклеєні шви
- 2 входу
- тамбур для зберігання речей
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
- вогнестійке просочення зовнішнього тенту
- внутрішня намет з водовідштовхувальним просоченням
- кілочки дюралюміній
Схема намету:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Гірський туризм, піші походи, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 2+1 людини |
| Каркас | Фіберглас (скловолокно) 8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon 8000 мм |
| Розміри внутрішнього намету | 220х150 см |
| Розмір в упаковці | 20х45 см |
| Вага | 4.5 кг (3.97 кг без кілочок і упаковки) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців