|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Практичний 2-місний намет, який використовується впродовж усього року. У великих тамбурах вистачить місця для спорядження та туристичної кухні. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню й забезпечують ідеальну вентиляцію. Складана захисна "спідниця" перешкоджає можливому потраплянню пилу, снігу тощо. Просте та швидке збирання та розбирання.
Каркаси Fib — стійки каркасів наметів із ламінованого фібергласу (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка неабияк збільшує тривалість терміну експлуатації, підвищує міцність і пружність. У разі пошкодження стійка розтріскується не на всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту.
Особливості:
- 2 входи
- 2 просторих тамбури
- вентиляція
- просте та швидке встановлення
— складана захисна "спідниця" перешкоджає можливому потраплянню пилу, снігу тощо.
- штормові відтяжки для додаткової стійкості
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | походи, кемпінг, полювання, риболовля, відпочинок на природі |
| Місткість | 2+1 особи |
| Каркас | 3 дуги Фіберглас Ø8.5 мм |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop, 4000 мм H2O |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Матеріал підлоги | 190T Nylon, 8000 мм H2O |
| Розміри внутрішнього намету | 150 х 220 х 105 см |
| Розмір в пакованні | 16 х 45 см |
| Вага | 3.60 кг (без кілочок і паковання), 3.90 кг (повний комплект) |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробництво | Китай |
Гарантія: 12 місяців